Choď na obsah Choď na menu
 


História nášho klubu siaha len do roku 2006. Boli sme vlastne len Topoľčianska firma, ktorá si ide zahrať hokejbal. Začínali sme len na malom súkromnom hokejbalovom ihrisku v neďalekej obci. Časom sme chceli hrať pravidelnejšie a vážnešie. Merať sily s inými mužstvami, pohybovať sa v tabuľke a bojovať o body.

 Tak sme jedného dňa zareagovali na inzerát, ktorý hlásil začínajúci ročník hokejbalovej ligy v Bošanoch, neďaleko Topoľčian, ktorú organizovalo pár nadšencov už z existujúceho hokejbalového klubu Šk Harvard Šípok Partizánske. 

 Takže 16.11.2006 sme prvý krát vyšli, obohatení o hŕstku hráčov mimo firmy, na plochu hokejbalového ihriska v Bošanoch ako účastníci 1.HbHLB v sezóne 2006/2007 s názvom mužstva BLESKOSPOL TOPOĽČANY. Väčšina hráčov malo hokejbalovú premiéru, takže sa to samozrejme aj odzrkadlilo na našej hre. Tak sme účinkovanie v 1.HbHLB v sezóne 2006/2007 ukončili s konečným 4.miestom zo 6 mužstiev.

A keďže nás to natoľko chytilo, tak sme pokračovali v tejto lige aj v sezóne 2007/2008 s malými zmenami v kádri a zmenou názvu mužstva na HBK MASNE CHLEBY TO.
 Skončili sme opäť 4. zo 6. Liga v Bošanoch sa sezónou 2007/2008 úplne rozpadla. 

 Aj napriek tomu sme chceli hrať ďalej a tak v sezóne 2008/2009 sme boli účastníci Mestkej hokejbalovej ABC ligy v Topoľčanoch, kde sme z 5.miesta základnej časti postúpili v Play Off cez dva skúsené týmy a vybojovali tak konečné 3.miesto.

Ďalej sme pokračovali v sezóne 2009/2010 účasťou v Mestkej hokejbalovej ABC lige v Topoľčanoch, z ktorej sme kvôli určitým dôvodom odstúpili krátko po jej začiatku.

V marci 2010 sme odštartovali sezónu 1. ročníkom KHL - Kuzmickej Hokejbalovej Ligy. Liga sa hrávala v priľahlej obci na multifunkčnom ihrisku. V základnej časti súťaže sme si počínali vynikajúco a dohrali sme ju ako prví v tabuľke, po jednej remíze a jednej prehre. V play off sa karta obrátila. V bojoch o finále nás vyradilo mužstvo Stars Nemčice 2:0 na zápasy a v ďalších bojoch už o 3. miesto sme podľahli mužstvu HC Bojná 2:1 na zápasy a tak sme v KHL 2010 obsadili konečné 4. miesto. .

 

  Zostava BLESKOSPOL TO 06/07:  

 Juro Filipeje, Marek Bezecný, Roman Chrenko, Majo Livinský, Mišo Bezák, Roman Baláži, Jožo Rodina, Majo Grác, Vlado Jurdák, Juro Szabo,Majo Masarovič, Ajo Majtán, Dušan Psotný, Vlado Masarovič, Peťo Michalec, Maťo Štefanec.

Zostava HBK MASNE CHLEBY TO 07/08: 

 Juro Filipeje, Mišo Bezák, Juro Szabo, Majo Masarovič, Marek Žitník, Luboš Grežďo, Miloš Bartoník, Ivan Trgyňa, Rado Kondrla, Mišo Guniš, Marek Bezecný, Roman Baláži, Erik Bohm, Rado Cifra.

Zostava HBK MASNE CHLEBY TO 08/09:

 Juro Filipeje, Mišo Bezák, Juro Szabo, Marek Žitník, Luboš Grežďo, Miloš Bartoník, Ivan Trgyňa, Rado Kondrla, Mišo Guniš, Majo Bartoník, Peťo Gajdica, Dodo Halmo, Paťo Mrižo, Igor Rosa, Maťo Tomka, Peťo Višňovský, Filip Ďurčo.

Zostava HBK MASNE CHLEBY TO 2010 

 Juro Filipeje, Mišo Bezák, Marek Žitník, Luboš Grežďo, Mišo Guniš, Igor Rosa, Peťo Višňovský, Tomáš Horváth, Michal Goga.